Pierwszy post w nowym miejscu

Pierwszy kurz opadł i powoli zaczyna wyłaniać się z tego bałaganu mój nowy blog. Od jakiegoś czasu klarowały się w mojej głowie pomysły, które chciałam wprowadzić w życie, ale niestety blogspot nie był w stanie ich obsłużyć. W przeciwieństwie do wordpressa.

Tak więc, oto jestem!

Pierwszym pomysłem jest cykl wpisów Klub Dyskusyjny. Bloga książkowego stworzyłam bardziej po to, żeby pogadać o książkach, bo w moim otoczeniu jestem raczej odosobniona w książkomaniactwie. Niestety tutaj czytają nas osoby, które często książki nie czytały. Stąd narodził się pomysł publikowania specjalnych, zahasłowanych wpisów, gdzie będzie można swobodnie pogadać o fabule.

To teraz czas na sprawę numer dwa. W kilku rozmowach kiedyś przewinął się temat książek, które w znaczący sposób wpłynęły na nasze życia. Poruszyły jakieś struny głęboko w nas i odcisnęły się na tyle mocno, że zawsze będziemy o nich pamiętać. Chciałam zrobić ranking takich książek. Oczywiście nie uda się to bez Waszej pomocy. Zapraszam do zakładki „Książki, które zmieniają świat” by wytypować najważniejsze dla Was tytuły. Nie ma ograniczeń ilościowych, gatunkowych, czy też jakichkolwiek innych. To może być wszystko, romans, tomik poezji (może być z wyszczególnieniem konkretnych utworów), kryminał czy klasyk. Zapraszam do zabawy 🙂 Myślę, że jej wynik może być niezwykle interesujący.

 

 

2 myśli w temacie “Pierwszy post w nowym miejscu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s